Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019
Koniec wakacji coraz bliżej i czas pomyśleć o tym co będziemy robić w roku szkolnym. W naszej ofercie na rok 2018/19 są dobrze znane kursy robotyki i programowania z klockami LEGO oraz całkiem nowe kursy programowania w Minecrafcie.

Nasze zajęcia to kompleksowa ścieżka rozwoju dla dzieci. Pełna gama kursów dostosowanych do wieku dziecka z możliwością kontynuacji i poszerzania wiedzy.
Proponujemy dwie główne ścieżki:
1. Robotykę i programowanie z klockami LEGO, gdzie do wyboru mamy trzy kursy zależnie od wieku i poziomu zaawansowania:
- Robotyka z LEGO WeDo 1.0, kurs dla dzieci od 6 do 8 lat
- Robotyka z LEGO WeDo 2.0, kurs dla dzieci od 8 do 10 lat
- Robotyka z LEGO Mindstorms, kurs dla dzieci od 9 lat
2. Kursy programowania w świeci gry Minecraft, która jest dla nas atrakcyjnym narzędziem do nauki matematyki i kodowania. Pilotażowy kurs cieszył się wielkim powodzeniem, miejsc brakował już na początku zapisów. Po wakacjach proponujemy trzy roczne kursy dostosowane do wieku i zaawansowania kursantów. Są to:
- Minecraft: Wstęp do programowania, kurs dla dzieci w wieku 7-8 lat
- Minecraft: Podstawy programowania, kurs dla dzieci od 8 do 10 lat
- Minecraft: Programowanie dla zaawansowanych, kurs dla dzieci od 10 lat

Młodzież zapraszamy na nasze kursy z podstaw elektroniki, gdzie przybliżamy świat elektroniki analogowej i cyfrowej, oraz budujemy roboty z wykorzystaniem mikrokontrolera Arduino.

Zajęcia w nadchodzącym roku szkolnym odbywać się będą w budynku Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu.

Szczegółowy opis naszych kursów znajdą Państwo w dziale "Oferta", a zapisy prowadzimy przez naszą stronę www - zakładka "Zapisy".

 • Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak budujemy i programujemy roboty z klocków LEGO, zapraszamy w najbliższy piątek (14.09) o godzinie 17:00 do kina Stylowy w Zamościu (sala na I piętrze) na zajęcia pokazowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Więcej
 • Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  W niedzielę 3 czerwca 2018 w holu głównym CKF STYLOWY odbył się III turniej robotów zbudowanych z klocków Lego Mindstorms. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz większa liczba zawodników. Tym razem zgłosiło się 16 zespołów, których roboty zmierzyły się w konkurencji RoboSumo.

  Więcej
 • Szkolimy nauczycieli

  Szkolimy nauczycieli

  Zajęcia z nauki programowania i robotyki prowadzimy z powodzeniem od kliku lat, teraz przekazujemy swoje doświadczenie i wiedzę także nauczycielom, którzy zamierzają uczyć programowania i robotyki w swoich szkołach.

  Więcej