O Robonauce

O Robonauce
Zajęcia edukacyjne i warsztaty dla dzieci i młodzieży jako "Robonauka" prowadzimy od 2014 roku. Przez te lata wypracowaliśmy program pozwalający uczyć dzieci od poziomu wczesnoszkolnego do szkoły średniej. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się kursy: arytmetyki mentalnej, konstruowania i programowania robotów, kursy w świecie gry Minecraft oraz zajęcia z elektroniki i programowania mikrokontrolera Arduino.

Programowania uczymy wykorzystując różne środowiska:
- aplikacje LEGO SPIKE(Scratch) i WeDo do programowania robotów,
- specjalną wersję gry Minecraft do programowania wirtualnych robotów i modyfikacji gry,
- Arduino IDE do programowania mikrokontrolera w języku zbliżonym do C/C++.

Nasz zespół tworzą absolwenci kierunków technicznych (fizyka komputerowa, informatyka), matematycznych i pedagogicznych, pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na różnych poziomach.
Cały czas doszkalamy się i szukamy nowych partnerów z ciekawą ofertą edukacyjną, którą możemy wykorzystać w naszych kursach.  

Dlaczego Robonauka?

  • prowadzimy kursy od 2014 roku, jesteśmy pionierami w nauczaniu robotyki i programowania dzieci
  • zajęcia prowadzą specjaliści z branży IT z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym
  • kompleksowa oferta kursów zapewnia pełną ścieżkę rozwoju od najmłodszych lat do szkoły średniej
  • mamy super kadrę, nasi instruktorzy uczą nie tylko dzieci ale i nauczycieli chcących prowadzić podobne zajęcia

Na zajęciach staramy się zaszczepić w dzieciach pasję do nauk ścisłych oraz uczymy korzystania z nowych technologii. Wiemy, że samodzielnie wykonywane zadania i doświadczenia najlepiej uczą dlatego kładziemy duży nacisk na praktyczny aspekt nauki.

Nauka nie mogłaby być owocna, gdybyśmy nie korzystali ze sprawdzonych materiałów, wieloletniego doświadczenia oraz nie nasycili zajęć wartościową treścią.

Nasze zajęcia to kompleksowa ścieżka rozwoju dla Twojego dziecka. Pełna gama kursów dostosowanych do wieku dziecka z możliwością kontynuacji i poszerzania wiedzy. Specjalizujemy się w nauczaniu nowych technologii w szczególności programowania i robotyki. Śledzimy najnowsze trendy, poszerzamy swoją wiedzę, nawiązujemy współpracę z liderami i pionierami naszej branży.