Zawieszenie zajęć

Zawieszenie zajęć
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w szkołach, odwołaliśmy nasze zajęcia od 11.03.2020 do końca semestru.

Do 7 marca udało się zrealizować pierwszy semestr i rozpocząć drugi, w sumie 17 jednostek zajęć z zaplanowanych 26. Pobieram opłaty tylko za zrealizowane zajęcia, nadpłaty zostały zwrócone na Państwa konta.

 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

  Więcej
 • Zawieszenie zajęć od 6 listopada

  Zawieszenie zajęć od 6 listopada

  Z uwagi na ogłoszone nowe obostrzenia w dniu 4 listopada 2020 zmuszeni jesteśmy zawiesić prowadzone zajęcia do czasu złagodzenia zakazów.

  Więcej
 • Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21

  Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów semestralnych na nadchodzący rok szkolny 2020/21. W ofercie kursy robotyki i programowania z klockami LEGO, nauka programowania w świecie gry Minecraft, Akademia Youtubera, elektronika, robotyka i programowanie Arduino.

  Więcej