Zajęcia z robotyki LEGO dla dzieci z Ukrainy

Zajęcia z robotyki LEGO dla dzieci z Ukrainy
Zapraszamy dzieci z Ukrainy na zajęcia z robotyki LEGO. Zajęcia są bezpłatne. Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Z uwagi na ograniczoną ilość zestawów liczba miejsc jest ograniczona. Przed przybyciem proszę o rezerwację miejsca w zakładce zapisy https://www.robonauka.pl/zapisy/

Zajęcia będą się odbywać w wybrane soboty od godziny 15:00 do 16:30 w naszej sali w budynku kina CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.

 • Trwają zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2022/23

  Trwają zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2022/23

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów semestralnych na nadchodzący rok szkolny 2022/23. Uczymy programowania z wykorzystaniem specjalnych zestawów klocków LEGO, gry Minecraft oraz płytki Arduino.

  Więcej
 • Zakończenie semestru

  Zakończenie semestru

  W sobotę 21.05 zakończyliśmy kolejny rok zajęć z robonauką. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i drobny upominek. Bardzo dziękujemy za udział w naszych zajęciach i zapraszamy na kolejny semestr. Wszystkim życzymy udanych WAKACJI!!!

  Więcej
 • Ferie z Robonauką w Zwierzyńcu

  Ferie z Robonauką w Zwierzyńcu

  W tym roku zostaliśmy zaproszeniu do prowadzenia zajęć podczas ferii w Zwierzyńcu. Udało się zbudować i zaprogramować extra roboty. Poniżej parę zdjęć

  Więcej