Zajęcia pokazowe - programowanie w świeci gry Minecraft

Zajęcia pokazowe - programowanie w świeci gry Minecraft
Zapraszamy na pokazowe bezpłatne zajęcia z programowanie w świeci gry Minecraft, które odbędą się 7 września od godziny 10:00 w budynku CKF Stylowy.

Zajęcia pokażą w jaki sposób uczymy programowania oraz myślenia logicznego, jak wyglądają nasze sale oraz kim są trenerzy.
To doskonała okazja aby sprawdzić czy nasze kursy w świeci gry Minecraft odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Na zajęciach pomożemy również podjąć decyzję do jakiej grupy zapisać dziecko pod względem poziomu zaawansowania.

Aby wziąć udział w zajęcia pokazowych należy wypełnić formularz na naszej stronie  https://www.robonauka.pl/zapisy/

 • Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2019/20

  Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2019/20

  Koniec wakacji coraz bliżej i czas pomyśleć o tym co będziemy robić w roku szkolnym. W naszej ofercie na rok 2019/20 są dobrze znane kursy robotyki i programowania z klockami LEGO i w środowisku gry Minecraf oraz nowość - Akademia Youtubera.

  Więcej
 • Wakacje 2019 z Minecraftem przez Hollywood!

  Wakacje 2019 z Minecraftem przez Hollywood!

  Zapraszamy na wakacyjne warsztaty minecraftowe, podczas których odwiedzimy różne światy filmowe… w Minecrafcie i pomajsterkujemy w nawiązaniu do tematyki filmowej.

  Więcej
 • IV Turniej Robotów z LEGO i warsztaty w środowisku gry Minecraft

  IV Turniej Robotów z LEGO i warsztaty w środowisku gry Minecraft

  Robonauka zaprasza na czwarty turniej robotów przygotowanych z klocków LEGO oraz na otwarte warsztaty z programowania w środowisku gry Minecrafta. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w holu głównym Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu. Zaczynamy od godziny 12:00.

  Więcej