Wakacje z Robonauką 2021

Wakacje z Robonauką 2021
Cztery różne kursy! Dwa w grze Minecraft: „Modyfikacje na Wakacje” i „Podróże w czasie” oraz dwa z robotyki i programowania z LEGO WeDo i Spike Prime.

Zajęcia prowadzone są  przez pięć kolejnych dni od poniedziałku do piątku po 1,5h dziennie. Pierwsze turnusy rozpoczynamy 5 lipca a kolejne 12 lipca. Cena za pięciodniowy udział w zajęciach to 250 zł.  Do wyboru cztery warianty uczestnictwa:

1.     Minecraft – Podróże w czasie! (6+)
W grze Minecraft przemierzymy różne epoki – od starożytności przez erę przemysłową aż po teraźniejszość, a może nawet przyszłość…? Wraz z wieloma modyfikacjami do gry będziemy tworzyć pływające i latające statki, urządzimy wyścigi samochodowe i polecimy w kosmos.


2.     Minecraft - Modyfikacje na Wakacje! (9+)
To kurs dla tych co znają już dobrze Minecrafta, i chcieliby nie tylko wgrywać modyfikacje, ale też je tworzyć! Poznamy rozbudowany edytor modów do Minecrafta i nauczymy się, jak dodawać do gry wszystko, czego chcemy.

3.    Wakacje 2021 – Robotyka z LEGO Wedo (6+)
Robotyka z LEGO Wedo to najlepszy kurs na rozpoczęcie przygody z robotyką i programowanie, polecany dla dzieci już od 6 roku życia. Na każdych zajęciach budujemy i programujemy innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia rożnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych robota. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Pokazujemy jak praktycznie wykorzystać komputer.


4.    Robotyka z LEGO Spike Prime (9+)
Nowość w naszej ofercie „Robotyka z LEGO SPIKE Prime”. SPIKE™ Prime to super zestaw do nauki robotyki i programowania w języku opartym na Scratch! Zestaw zawiera ponad 500 kolorowych elementów, do tego aż 3 silniki i 3 różne czujniki oraz Smart Hub wyposażony w matrycę LED 5x5, 6-osiowy żyroskop i głośnik. To oznacza duuużo możliwości przy tworzeniu projektów.

Zapisy na zajęcia przez naszą stronę po wypełnieniu formularza w zakładce zapisy.