Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21

Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów semestralnych na nadchodzący rok szkolny 2020/21. W ofercie kursy robotyki i programowania z klockami LEGO, nauka programowania w świecie gry Minecraft, Akademia Youtubera, elektronika, robotyka i programowanie Arduino.

Nasze zajęcia to kompleksowa ścieżka rozwoju dla dzieci. Pełna gama kursów dostosowanych do wieku dziecka z możliwością kontynuacji i poszerzania wiedzy.
Proponujemy kilka ścieżek rozwoju poprzez:
1. Robotykę i programowanie z klockami LEGO, gdzie do wyboru mamy trzy kursy zależnie od wieku i poziomu zaawansowania:
- Robotyka z LEGO WeDo 1.0, kurs dla dzieci od 6 do 8 lat
- Robotyka z LEGO WeDo 2.0, kurs dla dzieci od 8 do 10 lat
- Robotyka z LEGO Mindstorms, kurs dla dzieci od 9 lat
2. Kursy programowania w świeci gry Minecraft :
- Minecraft: Wstęp do programowania, kurs dla dzieci w wieku 7-8 lat
- Minecraft: Podstawy programowania, kurs dla dzieci od 8 do 10 lat
3. Akademię Youtubera, warsztaty dla dzieci z zakresu montażu video i audio, obróbki grafiki komputerowej i bezpieczeństwa w Internecie
- Akademia Youtubera, kurs dla dzieci od 9 lat

4. Młodzież zapraszamy na nasze kursy z podstaw elektroniki, gdzie przybliżamy świat elektroniki analogowej i cyfrowej, oraz budujemy roboty z wykorzystaniem mikrokontrolera Arduino.

Organizacja kursów a COVID 19

Prowadzenie naszych kursów staramy się dostosować do wytycznych związanych z zagrożeniem COVID-19. W sali znajdują się środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni wraz z instrukcjami. Sprzęt z jakiego Uczestnicy będą korzystać również po użyciu każdej grupy jest dezynfekowany.
Liczebność naszych grup dostosowana jest do wielkości pomieszczeń i wytycznych. Dodatkowo na kursach z wykorzystaniem np. klocków LEGO przy stanowisku będzie tylko jedno dziecko, które będzie korzystało zawsze z tego samego zestawu.

Zajęcia w nadchodzącym roku szkolnym odbywać się będą w budynku Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu.

Szczegółowy opis naszych kursów znajdą Państwo w dziale "Oferta", a zapisy prowadzimy przez naszą stronę www - zakładka "Zapisy".