Robonauka w nowym miejscu

Robonauka w nowym miejscu
Rozszerzona oferta wymusiła zmianę lokalizacji. Od nowego semestru zajęcia będą odbywały się w budynku SmartSchool - Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej w Zamościu, przy ulicy gen. Józefa Poniatowskiego 4. Sale, w których poprowadzimy nasze zajęcia znajdują się na I piętrze. Wejście do budynku od strony zachodniej, od ulicy gen. Józefa Bema. Budynek jest nowy, dobrze wyposażony, wokół niego znajduje się parking do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieje, że nowa lokalizacja przypadnie Państwu do gustu.

Jdąc od strony obwodnicy, do budynku można dojechać skręcając z alei Wojska Polskiego w ul. Józefa Wybickiego, a następnie w ul. gen. Józefa Poniatowskiego, można także z alei Wojska Polskiego skręcić tuż przy sklepie PSS Społem w ulicę Gen. Józefa Bema.Mapa dojazdu Robonauka - SmartSchool

Galeria

 • Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak budujemy i programujemy roboty z klocków LEGO, zapraszamy w najbliższy piątek (14.09) o godzinie 17:00 do kina Stylowy w Zamościu (sala na I piętrze) na zajęcia pokazowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Więcej
 • Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

  Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

  Koniec wakacji coraz bliżej i czas pomyśleć o tym co będziemy robić w roku szkolnym. W naszej ofercie na rok 2018/19 są dobrze znane kursy robotyki i programowania z klockami LEGO oraz całkiem nowe kursy programowania w Minecrafcie.

  Więcej
 • Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  W niedzielę 3 czerwca 2018 w holu głównym CKF STYLOWY odbył się III turniej robotów zbudowanych z klocków Lego Mindstorms. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz większa liczba zawodników. Tym razem zgłosiło się 16 zespołów, których roboty zmierzyły się w konkurencji RoboSumo.

  Więcej