Robonauka w nowym miejscu

Robonauka w nowym miejscu
Rozszerzona oferta wymusiła zmianę lokalizacji. Od nowego semestru zajęcia będą odbywały się w budynku SmartSchool - Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej w Zamościu, przy ulicy gen. Józefa Poniatowskiego 4. Sale, w których poprowadzimy nasze zajęcia znajdują się na I piętrze. Wejście do budynku od strony zachodniej, od ulicy gen. Józefa Bema. Budynek jest nowy, dobrze wyposażony, wokół niego znajduje się parking do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieje, że nowa lokalizacja przypadnie Państwu do gustu.

Jdąc od strony obwodnicy, do budynku można dojechać skręcając z alei Wojska Polskiego w ul. Józefa Wybickiego, a następnie w ul. gen. Józefa Poniatowskiego, można także z alei Wojska Polskiego skręcić tuż przy sklepie PSS Społem w ulicę Gen. Józefa Bema.Mapa dojazdu Robonauka - SmartSchool

Galeria

 • Ferie 2019 - Laboratorium Minecraft - Zapisy!

  Ferie 2019 - Laboratorium Minecraft - Zapisy!

  Podczas tegorocznych ferii zimowych będziemy odkrywać świat nauki poprzez eksperymenty fizyczno-chemiczne oraz modyfikacje do gry Minecraft. Warsztaty trwają 5 dni.

  Więcej
 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

  Więcej
 • Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  W niedzielę 3 czerwca 2018 w holu głównym CKF STYLOWY odbył się III turniej robotów zbudowanych z klocków Lego Mindstorms. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz większa liczba zawodników. Tym razem zgłosiło się 16 zespołów, których roboty zmierzyły się w konkurencji RoboSumo.

  Więcej