Oferta wakacyjna 2018

Oferta wakacyjna 2018
Zapraszamy na 5 dniowe warsztaty z konstruowania i programowania robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO oraz warsztaty w świecie gry MINECRAFT.

Zajęcia zaplanowane są od 2 do 6 lipca 2018. Proponujemy trzy warianty uczestnictwa w naszych zajęciach dla dzieci w różnym wieku. 

  1. Robotyka z LEGO WeDo  - Starter (6+)
   Kurs przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z robotyką i programowaniem z wykorzystaniem zestawów lego WeDo. Warsztaty przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Robonauki, oparte na programie „Robotyka z LEGO WeDo 2.0”

   Czas trwania zajęć: 1,5 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 170 zł / 5 dni

  2. Robotyka z LEGO Mindstorms - Starter (9+)
   Kurs przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z robotyką i programowaniem z wykorzystaniem zestawów lego Mindstorms. Warsztaty oparte na programie „Robotyka z LEGO Mindstorms (9+)”

   Czas trwania zajęć: 2 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 190 zł / 5 dni
  3. MINECRAFT: PODRÓŻE W CZASIE
   Głównym celem zajęć jest zapoznanie się z dawnymi epokami i rozbudzenie ciekawości dzieci na zadane tematy. Każdego dnia będziemy zgłębiać inną wersję gry – z nowymi modami i skórkami. Opis wakacyjnych warsztatów z MINECRAFT.

   Czas trwania zajęć: 1,5 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 200 zł / 5 dni

Przy zapisie co najmniej dwóch członków rodziny 10% rabatu.

Rezerwacja miejsc na podstronie ZAPISY

 • Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Zajęcia pokazowe z robotyki i programowania

  Chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak budujemy i programujemy roboty z klocków LEGO, zapraszamy w najbliższy piątek (14.09) o godzinie 17:00 do kina Stylowy w Zamościu (sala na I piętrze) na zajęcia pokazowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Więcej
 • Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

  Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

  Koniec wakacji coraz bliżej i czas pomyśleć o tym co będziemy robić w roku szkolnym. W naszej ofercie na rok 2018/19 są dobrze znane kursy robotyki i programowania z klockami LEGO oraz całkiem nowe kursy programowania w Minecrafcie.

  Więcej
 • Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  Podsumowanie III Turnieju robotów LegoSumo - Robonauka 2018

  W niedzielę 3 czerwca 2018 w holu głównym CKF STYLOWY odbył się III turniej robotów zbudowanych z klocków Lego Mindstorms. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz większa liczba zawodników. Tym razem zgłosiło się 16 zespołów, których roboty zmierzyły się w konkurencji RoboSumo.

  Więcej