Oferta wakacyjna 2018

Oferta wakacyjna 2018
Zapraszamy na 5 dniowe warsztaty z konstruowania i programowania robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO oraz warsztaty w świecie gry MINECRAFT.

Zajęcia zaplanowane są od 2 do 6 lipca 2018. Proponujemy trzy warianty uczestnictwa w naszych zajęciach dla dzieci w różnym wieku. 

  1. Robotyka z LEGO WeDo  - Starter (6+)
   Kurs przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z robotyką i programowaniem z wykorzystaniem zestawów lego WeDo. Warsztaty przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Robonauki, oparte na programie „Robotyka z LEGO WeDo 2.0”

   Czas trwania zajęć: 1,5 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 170 zł / 5 dni

  2. Robotyka z LEGO Mindstorms - Starter (9+)
   Kurs przeznaczony dla rozpoczynających przygodę z robotyką i programowaniem z wykorzystaniem zestawów lego Mindstorms. Warsztaty oparte na programie „Robotyka z LEGO Mindstorms (9+)”

   Czas trwania zajęć: 2 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 190 zł / 5 dni
  3. MINECRAFT: PODRÓŻE W CZASIE
   Głównym celem zajęć jest zapoznanie się z dawnymi epokami i rozbudzenie ciekawości dzieci na zadane tematy. Każdego dnia będziemy zgłębiać inną wersję gry – z nowymi modami i skórkami. Opis wakacyjnych warsztatów z MINECRAFT.

   Czas trwania zajęć: 1,5 godziny przez 5 kolejnych dni
   Cena: 200 zł / 5 dni

Przy zapisie co najmniej dwóch członków rodziny 10% rabatu.

Rezerwacja miejsc na podstronie ZAPISY

 • Nauka programowania robotów i programowania gier dla nauczycieli

  Nauka programowania robotów i programowania gier dla nauczycieli

  Nasi instruktorzy już kolejny rok prowadzą zajęcia na studiach podyplomowych dla nauczycieli pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania komputerów.

  Więcej
 • Ferie 2019 - Laboratorium Minecraft - Zapisy!

  Ferie 2019 - Laboratorium Minecraft - Zapisy!

  Podczas tegorocznych ferii zimowych będziemy odkrywać świat nauki poprzez eksperymenty fizyczno-chemiczne oraz modyfikacje do gry Minecraft. Warsztaty trwają 5 dni.

  Więcej
 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

  Więcej