Mistrzostwa Polski MindCloud

Mistrzostwa Polski MindCloud
Na warsztatach ćwiczymy, powtarzamy i przyswajamy co raz to nowszy materiał. Wszystko po to aby się rozwijać. Jeśli masz ochotę się sprawdzić zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs podzielony jest na kategorie wiekowe odpowiadające konkretnym grupom zajęciowym. Dla każdej z nich przygotowaliśmy inne zadania:

– Wstęp do Programowania – uczestnik tworzy pixel art;
– Podstawy programowania – uczestnik tworzy kreatywny tor przeszkód dla robota oraz przedstawia kod do rozwiązania toru przeszkód (kod
musi być zapisany w robocie na początku toru);
– Programowanie dla zaawansowanych – uczestnik tworzy mapę – labirynt łącząc Minecraft z Pythonem;
– Akademia Youtube – uczestnik tworzy własny film;

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie https://mindcloud.pl/mistrzostwa/

 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

  Więcej
 • Zawieszenie zajęć od 6 listopada

  Zawieszenie zajęć od 6 listopada

  Z uwagi na ogłoszone nowe obostrzenia w dniu 4 listopada 2020 zmuszeni jesteśmy zawiesić prowadzone zajęcia do czasu złagodzenia zakazów.

  Więcej
 • Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21

  Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy w roku szkolnym 2020/21

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów semestralnych na nadchodzący rok szkolny 2020/21. W ofercie kursy robotyki i programowania z klockami LEGO, nauka programowania w świecie gry Minecraft, Akademia Youtubera, elektronika, robotyka i programowanie Arduino.

  Więcej